( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Office T40W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson T40W

Masz już dość ciągłego zmieniania wkładów do drukarki? W takim razie zmień swoje zwykłe wkłady na System Stałego Zasilania Atramentem (CISS) do Epson T40W. Sprzęt zastał wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości, co pozwoli korzystać z systemu przez bardzo długi okres czasu. Urządzenie jest niesamowicie łatwe w obsłudze i sprawdza się jak w biurze tak i w domu, ponieważ jest bardzo ekonomiczne i nie zajmuje dużo miejsca, tak jak składa się z trzech niewielkich części:

cztery pojemniczki z tuszami podstawowych kolorów; wkłady z czipami; specjalne sylikonowe wężyki dla dostarczania tuszu do drukarki.

Drukuj więcej, płać mniej! Z systemem CISS do Epson T40W to jest możliwe! To urządzenie znacznie obniża wydatki na druk, przy czym jakość druku pozostaje niezmienna. System bardzo dobrze się sprawdza przy dużej ilości druku, pozwala wydrukować nawet kilka tysięcy kopij za jednym podejściem.

System można zamówić w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM. Nasi konsultanci nadadzą ich usługi w razie pytań, lub w innej sprawie, która dotyczy naszych towarów.

Jedyną wadą urządzenia jest nie bardzo estetyczny wygląd, ale tak jak urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, go można schować za drukarką.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson T40W*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson T40W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson T40W. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj