( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Office T30

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson T30

Jak działa

Każdy kolor znajduje się w osobnym pojemniczku i ma swój osobny wężyk. Przez cienki wężyk tusz dostaje się do główki drukarki. Przy drukowaniu nowe przepływy tuszu zamieniają puste miejsca w których wcześniej były już wykorzystane tuszy. Po tym ja tusz dostaw się do główki drukarki, drukarka zaczyna robić swoją zwykłą robotę.

Jak wygląda

Ten system jest unikalny w swoim rodzaju i jest zaprojektowany właśnie dla tych, kto drukuje dużo tekstu, gdyż urządzenie składa się z sześciu pojemników (zamiast czterech), w trzy z których możesz wlać zwykły czarny tusz, a w pozostałe trzy inne podstawowe kolory. Wężyki zostały wyprodukowane z sylikonu. CISS do Epson T30 zajmuje bardzo mało miejsca, a dzięki swojej formie nie przewraca się, a nawet jakby tak się zdarzyło, to nie ma o co się bać, bo pojemniczki hermetycznie zamknięte, co nie pozwala rozlaniu się tuszu.

Zalety

Urządzenie jest niesamowicie wygodne i łatwe w obsłudze, dla tego go można z łatwością wykorzystywać jak w domu tak i w biurze. Objętość druku wynosi kilka tysiące kopij. Kożystająć z tego sprzętu zmożesz zaoszczędzić na druku nawet do 25-30 raz. Duzą przewagą takiego urządzenia jest to, że kiedy kończy się jeden kolor, nie trzeba zmieniać całego urządzenia, wystarczy tylko dolać potrzebny kolor, co jest zupewnie niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami.

System można zaówić już teraz w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson T30*:

5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson T30:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson T30. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj