( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX620FW

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson SX620FW

Drukuj dużo, płać mało! Brzmi jak bajka? To wcale nie jest bajka, System Stałego Zasilania Atramentem (CISS) do Epson SX435 sprawi, że to marzenie stanie się rzeczywistością, a ty przestaniesz myśleć a wydatkach na druk.

Ten system został zaprojektowany z myślą o ludziach, którzy chcą uzyskać urządzenie, które będzie bardzo wielofunkcyjne i będzie służyć im nie jeden rok. Za jednym podejściem użytkownik zmoże wydrukować ponad tysiąc kopij, a urządzenie nadal będzie prawidłowo wykonywać swoje zadanie. W każdej chwili użytkownik może powrócić do używania zwykłych kartridże, ponieważ system ciągłego zasilania atramentu nie modyfikuje instalację drukującego urządzenia. CISS do Epson SX620FW można zamówić już teraz w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM.

Jak działa? Przy działaniu urządzenia poziom tuszy w pojemnikach i wkładach jest jednakowy. Wszystko przez ciśnienie i to, że elementy urządzenia hermetycznie połączone wężykami. Jak tylko tusz przechodzi z pojemnika do wkładu, natychmiast trafia na papier, lub inny materiał wykorzystywany przy druku.

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Pamiętaj, że możesz uzyskać informację która dotyczy nie tylko to urządzenie, ale i każdy produkt w naszym sklepie.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX620FW*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX620FW:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX620FW. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj