( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX600F

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson SX600F

Właśnie teraz się dowiesz jak działa System Stałego zasilania Atramentem. Przy działaniu urządzenia poziom tuszy w pojemnikach i wkładach jest jednakowy. Wszystko przez ciśnienie i to, że elementy urządzenia hermetycznie połączone wężykami. Jak tylko tusz przechodzi z pojemnika do wkładu, natychmiast trafia na papier, lub inny materiał wykorzystywany przy druku.

Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca i składa się z trzech głównych części:

cztery pojemniki z tuszami podstawowych kolorów specjalny sylikonowy wężyk dla przelewania tuszu do drukarki wkłady z czipami

Co można uzyskać posiadając to urządzenie? Dostaniesz system, który będzie działać beż żadnych zakłóceń przez bardzo długi okres czasu. Posiadając CISS do Epson SX600F nie musisz regularnie kupować zwykłe i bardzo drogie wkłady, wystarczy w razie potrzeby dolewać tusz, cenę którego możesz wybierać sam. System pomoże znacznie zaoszczędzić na druku, przy czym jakość pozostanie niezmienna. W każdej chwili można powrócić do używania zwykłych wkładów, ponieważ system ciągłego zasilania atramentu nie modyfikuje instalację drukującego urządzenia.

Zamów CISS do Epson SX600F już teraz w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM.

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX600F*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX600F:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX600F. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj