( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Office SX535WD

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson Office SX535WD

System CISS do Epson Office SX535WD to idealna alternatywa dla zamiany zwykłych wkładów do drukarki na system stałego zasilania atramentu.

Urządzenie zostało wyprodukowane z myślą o tych, kto lubi tani ale i wysokojakościowy druk. Hermetyczne pojemniki nie przepuszczają powietrze, co nie pozwala tuszu zaschnąć. Objętość druku wynosi ponad tysiąc kopij. Kożystająć z tego urządzenia zmożesz zaoszczędzić na druku nawet do 30 raz. System bardzo wygodny w obsłudze, dla tego go można wykorzystywać jak w domu tak i w biurze. Główną przewagą takiego urządzenia jest to, że jak kończy się jeden kolor, nie trzeba zmieniać całego urządzenia, wystarczy tylko dolać potrzebny kolor, co jest niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami.

Żeby kupić to niesamowite urządzenie nie trzeba robić dużo wysiłku wystarczy zamówić system w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM, który znajduję się w Warszawie. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą przy wyborze towarów.

Model tego typu składa się z czterech pojemniczków z kolorowymi tuszami, które są ustawione w konus. Wężyki są wyprodukowane z sylikonu, a cały system z wysokiej jakości poliwęglanu.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX535WD*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX535WD:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX535WD. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj