( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX515W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson SX525WD

Jak działa

System urządzenia jest następujący: przez cienki wężyk tusz dostaje się do główki drukarki. Każdy kolor znajduje się w osobnym pojemniczku i ma swój osobny wężyk. Przy drukowaniu nowe przepływy tuszu zamieniają puste miejsca w których wcześniej były już wykorzystane tuszy.

Jak wygląda

Cztery małe pojemniczki z tuszami ustawione w konus. System jest wyprodukowany z wysokiej jakości poliwęglanu. Wężyki są wyprodukowane z sylikonu. CISS do Epson SX525WD nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki konusowatej formie nie przewraca się, a nawet jakby tak się zdarzyło, to nie ma o co się bać, ponieważ pojemniczki hermetycznie zamknięte, co nie pozwala przeciekaniu tuszu.

Zalety

Urządzenie bardzo wygodne w obsłudze, dla tego go można wykorzystywać jak w domu tak i w biurze. Objętość druku wynosi kilka tysiące kopij. Kożystająć z tego urządzenia zmożesz zaoszczędzić na druku nawet do 20-30 raz. Główną przewagą takiego urządzenia jest to, że jak kończy się jeden kolor, nie trzeba zmieniać całego urządzenia, wystarczy tylko dolać potrzebny kolor, co jest niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami. W każdej chwili można powrócić do używania zwykłych wkładów, ponieważ system ciągłego zasilania atramentu nie modyfikuje instalację drukującego urządzenia.

Żeby zamówić to niesamowite urządzenie nie trzeba robić dużo wysiłku wystarczy zamówić system w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM, który znajduję się w Warszawie. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą przy wyborze towarów.

Ilość kolorów w CISS do Epson SX515W*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX515W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX515W. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj