( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX510W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson SX510W

Drukuj więcej, płać mniej! Z systemem CISS do Epson SX510W to jest możliwe! To urządzenie znacznie obniża wydatki na druk, przy czym jakość druku pozostaje nadal bardzo dobrą.

System nie zajmuje dużo miejsca, CISS składa się z trzech głównych części: wkłady,

specjalne sylikonowe wężyki i cztery pojemniki.

Urządzenie zostało wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, co pozwala korzystać z systemu przez bardzo długi okres czasu. Za jednym podejściem możesz wydrukować tysiące kartek. Główną przewagą tego urządzenia jest to, że jak kończy się jeden kolor, nie trzeba zmieniać całe urządzenie, wystarczy tylko dolać wyczerpany kolor, co jest niemożliwe w modelach z zwykłymi wkładami.

Żeby kupić ten niesamowity system nawet nie musisz wstawać z kanapy na której właśnie teraz siedzisz, wystarczy zamówić system w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM, który znajduję się w Warszawie, co wcale nie przeszkadza zrobić zamówienie z każdego zakątka Polski.

Zadaj pytanie konsultantowi! Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące tego sprzętu, lub innych towarów w naszym sklepie INKSYSTEM, skontaktuj się z naszymi wykwalifikowanymi konsultantami i oni z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytanie.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX510W*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX510W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX510W. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj