( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX445W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson SX445W

Chcesz drukować duże ilości tekstu, kolorowych obrazków lub zdjęć? W takim razie musisz zobaczyć to cudowne urządzenie! Drukuj więcej i płać mniej! Z systemem CISS do Epson SX445W to jest możliwe! To urządzenie sprawi, że twoje wydatki na druk ekstremalnie się obnizą, a ty przestaniesz myśleć o tym ile wydałeś na druk.

Przedstawiony wyżej system pomaga zaoszczędzić na druku w 25-30 raz. Objętość druku wynosi kilka tysiące kopij, właśnie dla tego obniżenie kosztów można będzie zauważyć już po bardzo krótkim czaasie. System Stałego Zasilania Atramentem (CISS) do Epson SX445 bezbłędnie zastępuje oryginalne wkłady. Urządzenie bardzo wygodne w obsłudze, dlatego go można wykorzystywać jak w domu tak i w biurze i nawet w akademiku. Główną przewagą takiego urządzenia jest to, że jak kończy się jeden z kolorów, nie trzeba zmieniać całego urządzenia, wystarczy tylko dolać potrzebny kolor, co jest niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami. Żeby zostać szczęśliwym właścicielem urządzenia CISS nie trzeba robić dużo wysiłku, wystarczy zamówić urządzenie w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Do wyprodukowania systemu zostały zużyte materiały najwyższej jakości, co robi to urządzenie prawie wiecznym w eksploatacji. Urządzenie działa bez żadnych zarzutów i sprawdza się w każdej sytuacji.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX445W*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX445W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX445W. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj