( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Office SX440W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson SX440W

Drukuj dużo, płać mało! Brzmi jak bajka? To wcale nie jest bajka, System Stałego Zasilania Atramentem (CISS) do Epson SX440W sprawi, że to marzenie stanie się rzeczywistością. Urządzenie można wykorzystywać za równo jak w biurze tak i w domu, ponieważ ono jest bardzo ekonomiczne i nie zajmuje dużo miejsca, tak jak składa się z trzech niewielkich części:

cztery pojemniki z tuszami podstawowych kolorów; sylikonowy wężyk dla przelewania tuszu do drukarki wkłady z czipami

CISS do Epson SX440W, to urządzenie, które sprawia, że zaoszczędzisz na druku nie tylko zwykłego tekstu, ale i na druku kolorowych obrazków. Wytarty na druk zmniejszą się nawet do 30 razy, przy czym jakość druku pozostanie niezmienna. System jest zaprojektowany w celu zapewnienia stałego korzystania. Akcesorium wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości, co pozwoli korzystać z mechanizmu przez bardzo długi czas. Hermetyczna konstrukcja nie pozwala dostawaniu się powietrza do tuszu, co pozwala na długie i bezbłędne korzystanie z urządzenia. Urządzenie świetnie sprawdza się przy druku dużej objętości tekstu, lub/i obrazków.

Żeby kupić to niesamowite urządzenie nie trzeba robić dużo wysiłku wystarczy zamówić system w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM, który znajduję się w Warszawie. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą przy wyborze towarów.

Jedyną wadą którą można wymienić, jest nie bardzo estetyczny wygląd urządzenia.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX440W*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX440W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX440W. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj