( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson SX438W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson SX438W

System Stałego Zasilania Atramentem (CISS) do Epson Stylus SX438W, sprawi, że będziesz miał możliwość zmodyfikować swoje urządzenie Epson SX438W do stosowania w nim tuszy, którę można kupić w buteleczkach od 100 ml i więcej. Ten system zapewni Tobie swobodę wyboru ceny, typu, marki, oraz ilości tuszu do swojej drukarki. Wybierając CISS do Epson SX438W, otrzymujesz 400 ml tuszu z podstawowymi kolorami, których wystarczy aby wydrukować aż 4756 kartkek nie tylko z tekstem, ale i z kolorowymi obrazkami. Przy wykorzystaniu tego systemu Twoje wydatki na druk znacznie obniżą się. Urządzenie bardzo wygodne w obsłudze, dlatego go można wykorzystywać jak w domu tak i w biurze. Dużą przewagą takiego urządzenia jest to, że jak wyczerpuje się jeden kolor, nie trzeba zmieniać całego urządzenia, wystarczy tylko dolać potrzebny kolor do jednego z pojemniczków, co jest niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami. W każdej chwili można powrócić do zwykłych wkładów, ponieważ system ciągłego zasilania atramentu nie modyfikuje instalację drukującego urządzenia. Urządzenie wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, co pozwoli korzystać z systemu przez bardzo długi okres czasu.

CISS można zamówić w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM. Nasi konsultanci nadadzą ich usługi w razie pytań, lub w innej sprawie, która dotyczy naszych towarów.

 

 

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX438W:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX438W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo 1500w. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj