( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX435W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson SX425W

Chcesz dużo drukować, ale mało wydawać? Wtakim razie System Stałego Zasilania Atramentem (CISS) do Epson SX435 jest właśnie dla ciebie. Ten model sprawi, że to marzenie stanie się rzeczywistością.

CISS do Epson SX425W, to urządzenie, które prawidłowo zastępuje oryginalne wkłady do drukarki i sprawia, że zaoszczędzisz pieniądze na druku nie tylko zwykłego tekstu, ale i na druku kolorowych obrazków i zdjęć. Wydatki obniżą się nawet do 30 razy, przy czym jakość druku pozostanie niezmienna. System jest zaprojektowany z celem zapewnienia stałego korzystania. Urządzenie wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości. Hermetyczna konstrukcja nie pozwala dostawaniu się powietrza do tuszu, co pozwala na długie i bezbłędne korzystanie z urządzenia. Urządzenie bardzo dobrze sprawdza się przy druku dużej objętości tekstu, i/lub obrazków. W każdej chwili można powrócić do używania zwykłych wkładów, ponieważ system CISS nie modyfikuje instalację drukarki. System nie zajmuje dużo miejsca, dla tego nie będzie przeszkadzać na biurku, czy na półce obok drukarki.

CISS do Epson SX425W można zamówić w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM. Nasi konsultanci nadadzą ich usługi w razie pytań, lub w innej sprawie, która dotyczy naszych towarów.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX435W*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX435W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX435W. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj