( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX430W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Już od dawna zastanawiasz się jak zrobić tak, żeby drukować duże iloś+ci tekstu, przy czym bardzo mało wydawać na druk? W takim razie spójrz na System Stałego Zasilania Atramentem (CISS) do Epson Stylus SX430W. Ten sprzęt sprawi, że będziesz miał możliwość zrekonstruować swoje drukijące urządzenie do stosowania w nim tuszy, którę można kupić w buteleczkach od 100 ml i więcej. Ten system zapewni Tobie swobodę wyboru typu, ceny, marki, oraz ilości tuszu do swojego drukującego sprzętu. Wybierając CISS do Epson SX430W, otrzymujesz 400 ml tuszu z podstawowymi kolorami, których wystarczy aby wydrukować ponad 4700 kartkek nie tylko z tekstem, ale i z kolorowymi obrazkami. Przy wykorzystaniu tego systemu Twoje wydatki na druk znacznie obniżą się. Urządzenie bardzo wygodne w obsłudze, dlatego go można wykorzystywać jak w domu tak i w biurze. Główną przewagą takiego urządzenia jest to, że jak kończy się jeden kolor, nie trzeba zmieniać całego urządzenia, wystarczy tylko dolać potrzebny kolor, co jest niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami. W każdej chwili można powrócić do używania zwykłych wkładów, ponieważ system ciągłego zasilania atramentu nie modyfikuje instalację drukującego urządzenia. Urządzenie wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, co pozwoli korzystać z systemu przez bardzo długi okres czasu.

Żeby stać szczęśliwym właścicielem urządzenia Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX425W nie trzeba robić dużo wysiłku, wystarczy zamówić urządzenie w sklepie internetowym INKSYSTEM. W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Ten model nie zajmuje dużo miejsca i składa się tylko z trzech części:

cztery pojemniki na tusz sylikonowe wężyki

wkłady z czipami

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX430W*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX430W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX430W. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj