( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX420W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Drukarka stała się niezbędnym urządzeniem w każdym domu lub biurze. Korzystają z niej uczniowie, rodzice, studenci, pracownicy firm, tłumacze. Oczywiście każdemu użytkownikowi zależy na tym, by drukarka służyła jak najdłużej, drukowała w dobrej jakości i przy tym koszt jednej odbitki był jak najmniejszy. Aby spełnić wszystkie te wymagania został opracowany System stałego zasilania atramentem.

 

Jak to działa

CISS jest to zewnętrzne urządzenie, które nieznacznie ingeruje pracę drukarki. Podczas instalacji na miejsce wymiennych wkładów od producenta do środka drukarki umieszczane są wieczne kartridże. Mają one podobne charakterystyki jak oryginalne naboje. Obok drukarki natomiast znajdują się pojemne zbiorniki z tuszem. Część zewnętrzna i wewnętrzna połączane są cienkimi przewodami silikonowymi, przez które w tracie druku jest podawany atrament.

 

Wygląd

CISS do Epson SX420W jest to niewielkie urządzenie, składające się z 4 połączonych w blok poliwęglanowych pojemników, zestawu kartridżów (zamienniki oryginalnych naboi T1281-T1284), chipów z przyciskiem resetującym, silikonowych przewodów łączących. Dodatkowo w komplecie znajdują się akcesoria oraz mocowania.

 

Zalety

System CISS to przede wszystkim wydajność i oszczędność. Używając systemu można obniżyć koszt druku kilkakrotnie, nie tracą przy tym na jakości odbitek.

Kolejną zaletą jest to, że sam system oraz wszystkie niezbędne akcesoria można nabyć (z możliwością dostawy) w sklepie Inksystem w Warszawie oraz innych miastach kraju.

Łatwość obsługi, wygodny sposób uzupełniania atramentu oraz wydłużenie żywotności drukarki czynią CISS jednym z najlepszych produktów na rynku.

 

Nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa pytania.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX420W*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX420W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX420W. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj