( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX415

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Niezmiennie wysoka jakość druku, wydajność, kolosalne oszczędności, bezpieczeństwo i łatwa eksploatacja- wszystko jest to możliwe dzięki Systemowi stałego zasilania atramentem, który został opracowany z myślą o użytkownikach drukarek atramentowych.

 

Jak to działa

CISS jest to dodatkowy sprzęt, który działa na zasadzie przystawki do urządzenia drukującego. Do środka drukarki, na miejsce jednorazowych wkładów, instalowane są specjale niewymienne kartridże wielokrotnego napełnienia. Spełniają one identyczne funkcje jak oryginały, różnica polega jednak na tym, że atrament jest do nich podawany przez silikonowe przewody z zbiorników, znajdujących się obok drukarki. Tak w trakcie druku tusz płynie z zewnętrznych pojemników, do wewnętrznych kartridżów, a następnie do głowicy drukującej.

 

Wygląd

Zestaw CISS Epson Stylus SX415 składa się z kompletu kartridżów, które odpowiadają oryginalnym wkładom T0711-T0714; zestawu chipów z przyciskiem resetującym; 4 pojemników na atrament; zwoju silikonowych giętkich przewodów oraz niezbędnych akcesoriów i mocowań.

 

Zalety

System CISS to urządzenie lubiane przez osoby, które dużo drukują i cenią swój czas. Dzięki temu, że niezbędne komponenty zawsze są dostępne w sklepie Inksystem w Warszawie oraz innych miastach, można zapomnieć o długich poszukiwaniach potrzebnych wkładów.

Dodatkowo CISS jest ekologiczne (nie ma zużytych wkładów), proste w obsłudze, nie zajmuje wiele przestrzeni na biurku i oczywiście pozwala zredukować koszty eksploatacji drukarki.

 

Zamów teraz i zacznij oszczędzać.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX415*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX415:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX415. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj