( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX410

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

CISS jest to idealne urządzenie - zamiennik oryginalnych wkładów do drukarki. Wystarczy go raz zainstalować, a oszczędności będą zauważalne co miesiąc, ponieważ cena jednego wydruku zmniejszy się kilkakrotnie. Do tego zniknie potrzeba długich i męczących poszukiwań kartridżów od producenta. Wszystkie tusze dostępne są w sklepach internetowych Inksystem z możliwością dostawy.

 

Jak to działa

Urządzenie jest skonstruowane w taki sposób, że nie integruje znacząco w mechanizm pracy drukarki. CISS działa na zasadzie sprzętu dodatkowego. Jedna część systemu - niewymienne wkłady - są instalowane wewnątrz drukarki na miejsce zamiennych kartridżów, a druga - pojemne butle z atramentem - znajdują się na zewnątrz. Obie części są połączone pasmem kanałów silikonowych, przez które podawany jest tusz.

 

Wygląd

Zestaw CISS do Epson SX410 składa się z 3 podstawowych elementów:

- 4 zbiorników na tusz, wykonanych z przeźroczystego, wytrzymałego poliwęglanu;

- niewymiennych wkładów wielokrotnego napełnienia (odpowiedników oryginalnychT0711-T0714), które są zaopatrzone s chipy z przyciskiem resetującym;

- pasma silikonowych przewodów;

Do tego każdy komplet CISS jest zaopatrzony w mocowania oraz niezbędne akcesoria.

 

Zalety

Do najważniejszych zalet systemu zaliczyć można:

- bezpieczeństwo obsługi urządzenia, ponieważ uzupełniając tusz nie ma potrzeby otwierać drukarkę, wystarczy jedynie dolać płyn do zewnętrznego pojemnika.

- dodatkowo w zainstalowanych wkładach zawsze znajduje się tusz, tym samym głowica drukująca nigdy nie pracuje na kończącym się kartridżu. Taki rozwiązanie znacznie wydłuża żywotność całego mechanizmu drukującego.

- dzięki niskim cenom na atrament Inksystem, cena jednego wydruku zmniejsza się kilkakrotnie, w porównaniu do wydruków na oryginalnym tuszu.

 

Zamów teraz!

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX410*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX410:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX410. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj