( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX405

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

System stałego zasilania atramentem jest to urządzenie, które może być stosowane codziennie nie tylko dla wydruku niewielkich tekstów w domu, ale także w działalności zawodowej. Dzięki możliwości obniżenie kosztu, łatwej obsłudze i dobrej jakości odbitek co raz więcej użytkowników drukarek atramentowych decyduje się na zakup CISS.

 

Jak to działa

System stałego zasilania atramentem działa na zasadzie dodatkowego sprzętu, który nieznacznie integruje z pracę drukarki. Zestaw specjalistycznych kartrydżów z przyciskami do resetowania jest instalowany do środka urządzenia. Za pomocą silikonowych przewodów są one podłączane do zewnętrznych zbiorników z tuszem. Podczas druku atrament jest pobierany z pojemników do wewnętrznego mechanizmu drukującego. Urządzenie ma szczelną konstrukcję i jest w całości hermetyczne.

 

Wygląd

Do zestawu CISS do Epson SX405 wchodzą następujące elementy:

- 4 poliwęglanowe pojemniki połączone w jeden blok;

- kartridże, które są odpowiednikami oryginalnych wkładów T0711-T0714;

- komplet chipów z przyciskiem resetującym;

- przewody łączące oraz akcesoria.

 

Zalety

Do najważniejszych zalet systemu zaliczyć można łatwość użycia, bezpieczną eksploatację oraz obniżenie kosztów druku. Dzięki przystępnym cenom na atrament od Inksystem, który jest dostępny s klepie w Warszawie oraz innych miastach, cena jednej strony wydruku zmniejsza się kilkakrotnie.

Dodatkowo urządzanie zabezpiecza głowicę drukującą , ponieważ drukarka nigdy nie pracuje na pustym wkładzie, a także nie jest otwierana dla wymiany kartridżów.

 

Zamów teraz i zacznij oszczędzać.

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX405*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX405:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX405. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj