( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX400

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Każdy zakup drukaki atramentowej do domu bądź biura wiąże się z pytaniem o możliwość obniżenia kosztu druku. Idealnym sposobem, by zaoszczędzić pieniądze i skrócić czas poszukiwań niezbędnych komponentów jest zainstalowanie Systemu stałego zasilania atramentem.

 

Jak to działa

System CISS jest to urządzenie, które działa na zasadzie dodatkowego sprzętu-przystawki. Podczas instalacji na miejsce jednorazowych wkładów od producenta umieszczane są wkłady wielokrotnego napełnienia. Są to kartridże o podobnych charakterystykach, jednak nie wymagają wymiany. Obok drukarki znajdują się pojemniki z atramentem. Część wewnętrzna i zewnętrzna urządzenia są połączone silikonowymi przewodami, podającymi tusz ze zbiorników do naboi w trakcie druku.

 

Wygląd

Zestaw CISS do Epson Stylus SX400 składa się z kompletu kartridżów (odpowiedników oryginalnych T0711-T0714), połączonych z chipami do resetowania; poliwęglanowego bloku na atrament z 4 przedziałami; giętkiego pasma silikonowych przewodów, niezbędnych akcesoriów oraz mocowań.

Cały system został wyprodukowana w Korei Południowej.

 

Zalety

- oszczędność. Stosowanie CISS obniża koszty druku kilkakrotnie dzięki przystępnym cenom atramentu;

- dostępność. Instalując system można zapomnieć o żmudnym poszukiwaniu odpowiednich wkładów, ponieważ wszystkie niezbędne komponenty są dostępne w sklepie Inksystem w Warszawie oraz innych miastach;

- łatwość użycia. Uzupełniać tusz można nie wstrzymując druku. Wystarczy dolać płyn do zewnętrznego zbiornika.

 

Zamów CISS teraz i oszczędzaj przez długi czas.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX400*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX400:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX400. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj