( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX235W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
127.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Drukarka atramentowa w domu jest to sprzęt, który nigdy nie pozostaje bez pracy. Jednak kosztu jej utrzymania mogą być dość wysokie. Aby ulepszyć pracę urządzenia, nadal drukować w dobrej jakości i przy tym zaoszczędzić został stworzony System stałego zasilania atramentem (CISS).

 

Jak to działa

System stałego zasilania atramentem jest to proste urządzenie, które jedynie nieznacznie ingeruje w pracę drukarki. Na miejsce oryginalnych jednorazowych naboi instalowane są niewymienne kartridże od Inksystem, a obok drukarki ustanawiane są pojemniki z atramentem. Pod czas druku tusz jest pobierany z zewnątrz i podawany przez specjalne silikonowe przewody do kartridżów, a następnie do głowicy. W taki sposób mechanizm drukujący zawsze jest uzupełniony w tusz i nie pracuje na kończącym się wkładzie.

 

Wygląd

Komplet CISS do Epson Stylus SX235W składa się z 4 kartridżów (odpowiedników T1281-T1284), połączonych z blokiem chipów do resetowania; 4 pojemników na atrament, wyprodukowanych z trwalszego niż zwykły plastik poliwęglanu; przewodów łączących, mocowań oraz akcesoriów do uzupełniania tuszu.

 

Zalety

Po zainstalowaniu CISS każdy użytkownik zauważy, że koszty druku znacznie zmalały, odpadła potrzeba długich poszukiwań niezbędnych komponentów, ponieważ wszystko można zamówić z dostawą w sklepie Inksystem w Warszawie oraz innych miastach.

Dodatkowo urządzenie jest bezpieczne i łatwe w obsłudze. Z systemem nie ma potrzeby wstrzymywania druku i otwierania drukarki, aby uzupełnić tusz.

 

System CISS umożliwia tani druk najlepszej jakości.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX235W*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX235W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX235W. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj