( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX215

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

W dzisiejszych czasach nie można sobie wyobrazić biura lub domu bez drukarki. Wraz z większą potrzebą drukowania, użytkownicy co raz częściej zaczynają szukać sposobów obniżenia kosztów eksploatacji urządzenia, uważając przy tym, by jakość odbitek nie zmalała.

Technologia CISS pozwala właścicielom drukarek atramentowych oszczędzać i nie tracić na jakości wydruków.

 

Jak to działa

System składa się z trzech podstawowych elementów: pojemników z tuszem, wiecznych kartridżów oraz silikonowych przewodów. Naboje są umieszczane na miejsce wymiennych wkładów od producenta, zbiorniki z atramentem znajdują się na stole obok drukarki, a przewody wielokanałowe łączą obie części urządzenia. Zgodnie z zasadą naczyń połączonych, podczas druku tusz jest pobierany na zewnątrz i podawany do wewnętrznych wkładów, a następnie do głowicy drukującej.

 

Wygląd

Wyprodukowany w Korei Południowej komplet CISS do Epson SX215 składa się z 4 zbiorników na atrament, wykonanych z poliwęglanu i połączonych w spójny blok; zestawu kartridżów, będących odpowiednikami oryginalnych wkładów T0711-T0714; chipów z przyciskiem do resetowania; silikonowych przewodów oraz akcesoriów niezbędnych przy instalacji.

 

Zalety

Jednym z najważniejszych plusów systemu jest jego ekologiczność. Dzięki temu, że urządzenie nie potrzebuje stałej zmiany zużytych wkładów, a jednej butelki płynu od Inksystem starcza na długi czas, każdy użytkownik wyrzuca mniej plastikowych odchodów.

Trzeba podkreślić, że korzystając z CISS wszystkie niezbędne akcesoria oraz sam system można nabyć w sklepie Inksystem w Warszawie z dostawą.

 

Zamów teraz i drukuj taniej.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX215*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX215:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX215. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj