( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX200

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Epson SX200 jest to wielofunkcyjne urządzenie, które idealnie sprawdza się zarówno w biurze, jak i domu. Jedyną wadą drukarki jest koszt jej eksploatacji, a dokładnie ceny oryginalnych wkładów z atramentem.

Aby nie wymieniać drukarki, a przy tym obniżyć kosztu druku, coraz więcej użytkowników instaluje CISS - System stałego zasilania atramentem.

 

Jak to działa

CISS jest to prosty system, składający się pojemników na tusz, umieszczanych zazwyczaj na stole oraz kartridżów niewymiennych, instalowanych do środka drukarki na miejsce oryginalnych wkładów. Obie części są połączone cienkimi silikonowymi przewodami wielokanałowymi, podającymi pod czas druku tusz z zewnątrz do głowicy drukującej.

 

Wygląd

W komplecie CISS do Epson SX200, wyprodukowanym w Korei Południowej, znajduje się blok specjalistycznych pojemników na tusz (4 szt.), zestaw wiecznych kartridżów, połączony z chipami resetującymi (T0711-T0714), zwój silikonowych przewodów, mocowania oraz niezbędne akcesoria.

 

Zalety

Dzięki temu, że CISS jest to urządzenie wielokrotnego użytku, a buteleczki z atramentem są tańsze i bardziej wydajne, niż oryginalne wkłady od producentów, to największą zaletą systemu jest oszczędność.

Dodatkowo wszystkie niezbędne komponenty są dostępne w sklepach Inksystem w całym kraju z możliwością dostawy, a to z kolei znacznie oszczędza Państwa czas.

Wielu użytkowników podkreśla łatwość obsługi systemu, ponieważ wszystko, co jest wymagane po zamontowaniu CISS to jedynie uzupełnianie zewnętrznych zbiorników.

 

Zakup CISS i oszczędzaj przez lata.

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX200*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX200:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX200. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj