( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX125

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

<http://www.sklepy24.pl/sklep/atramentowka_com/produkt/system-stalego-zasilania-ciss-do-epson-stylus-sx125-silver-/158>rukarka Epson SX125 jest to idealne urządzenie dla domowego użytku lub dla niewielkiego biura. Pozwala drukować wiele i w dobrej jakości, jednak ceny oryginalnych wkładów są znaczące. Aby zmniejszyć kosztu druku, lecz nadal drukować w zadowalającej jakości, specjaliści radzą zainstalowanie CISS - Systemu stałego zasilania atramentem.

 

Jak to działa

CISS jest to urządzenie, które jedynie nieznacznie modyfikuje pracę drukarki. System działa na zasadzie naczyń połączonych. Na zewnątrz są ustawione pojemniki z tuszem, w środku drukarki znajdują się wieczne kartridże. Obie części są połączone cienkimi silikonowymi przewodami, przez które podczas druku jest podawany atrament.

 

Wygląd

Do urządzenia CISS do Epson SX125 wchodzi kilka podstawowych komponentów:

- 4 niewymienne kartridże z wmontowanymi chipami resetującymi;

- 4 zewnętrzne zbiorniki na atrament, wykonane z wytrzymałego poliwęglanu;

- silikonowe przewody łączące;

- niezbędne akcesoria do instalacji urządzenia

 

 

Zalety

System stałego zasilania pozwala na znaczące obniżenie kosztu eksploatacji drukarki atramentowej dzięki możliwości drukowania za pomocą tuszy w butlach, które są tańsze jednorazowych wkładów do producenta. Dodatkowo niezbędne komponenty zawsze są dostępne w sklepie Inksystem w Warszawie i innych miastach z możliwością dostawy. Znaczy to, że odtąd można nie tracić czas na poszukiwania wkładu z odpowiednim numerem.

 

Zainstaluj CISS raz i oszczędzaj przez długi czas.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX125*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX125:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX125. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj