( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX105

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Codziennie drukujesz duże ilości tekstu lub zdjęć? Dodatkowo dzieci korzystają z drukarki do wydrukowania prac domowych oraz prezentacji. System stałego zasilania atramentem do Epson SX105 został stworzony z myślą o tych użytkownikach, którzy drukują duże ilości tekstu i szukają przy tym oszczędności, nie chcąc tracić na jakości odbitek.

 

Jak to działa

Technologia pracy CISS jest bardzo prosta. Zwyczajnie drukarka pobiera tusz z wymiennych kartridżów, znajdujących się w środku. Z kolei drukarka z podłączonym CISS otrzymuje atrament z zewnętrznych pojemników, umieszczonych na stole obok. Tusz jest podawany pod ciśnieniem ze zbiorników do wkładów (kartridżów), a następnie do głowicy drukującej za pomocą pasma wielokanałowych przewodów.

 

Wygląd

System CISS do Epson SX105 jest to proste urządzenie, składające się z:

- bloku 4 specjalistycznych kartridżów, zamienników oryginalnych wkładów T0891-T0894;

- zestawu chipów z przyciskiem do resetowania;

- 4 pojemników na atrament, wykonanych z wytrzymałego poliwęglanu;

- mocowań oraz niezbędnych akcesoriów.

 

Zalety

Najważniejszą zaletą systemu jest ekonomia. Dzięki przystępnym cenom, niezwykle wydajnym pojemnikom z tuszem zawsze dostępnym w sklepach Inksystem w całej Polsce z możliwością dostawy, każdy użytkownik CISS co miesiąc oszczędza nie tylko pieniądze, lecz także cenny czas.

Dodatkowym atutem urządzenia jest to, że uzupełniać atrament może nawet dziecko, ponieważ dla tej czynności nie ma potrzeby wstrzymywania druku i otwierania drukarki, wystarczy dolać płyn do zewnętrznych zbiorników.

 

Kup CISS i oszczędzaj przez lata.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson SX105*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson SX105:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson SX105. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj