( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo P59

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Drukarka w Twoim domu jest jednym z najbardziej zapracowanych urządzeń, a kupowanie nowych oryginalnych wkładów sprawia, że coraz częściej zastanawiasz się nad sposobami zmniejszenia kosztów wydruku? System Stałego Zasilania jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 

Jak to działa

System stałego zasilania jest to dodatkowe urządzenie, który nie wymaga specjalnego oprogramowania i jest podłączany do drukarki za pomocą zwoju silikonowych przewodów, które łączą wewnętrzne wkłady wielokrotnego napełnienia oraz zewnętrzne zbiorniki na tusz. Niewymienne kartridże są instalowane na miejsce jednorazowych naboi od producenta.

 

Wygląd

Komplet CISS do Epson P59 składa się z poliwęglanowych pojemników na atrament (6 szt.), zestawionych w jeden blok; 6 kartridżów połączanych z systemem chipów z przyciskami resetującymi, zwoju silikonowych przewodów, mocowań, instrukcji oraz niezbędnych do instalacji akcesoriów.

 

Zalety

Instalując System stałego zasilania użytkownicy tworzą idealne warunki dla:

- obniżenia kosztów druku kilkakrotnie, dzięki tuszom od Inksystem, dostępnym w sklepie internetowym Warszawie i innych miastach z możliwością dostawy;

- przedłużenia żywotności drukarki domowej, ponieważ stały dopływ tuszu do głowicy drukującej zmniejsza ryzyko jej zapowietrzenia;

- bezpiecznej eksploatacji. Z systemem nie ma więcej potrzeby otwierania drukarki i wyjmowania zużytych wkładów. Wystarczy dolać tusz do zbiorników na stole.

 

 

 

System CISS do Epson P59 został stworzony z myślą o tych, którzy dużo drukują i wiedzą jak zaoszczędzić.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus Photo P59

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus Photo P59
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

*Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj