( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo 785

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Bez względu na to, gdzie są używane: w domu, w biurze, punkcie ksero lub fotolabie, systemy CISS to niewątpliwie najlepszy sposób na obniżenie kosztu druku nawet kilkakrotnie. Co najważniejsze, przy korzystaniu z systemu nie ucierpi ani jakość odbitek, ani stan samej drukarki.

 

Jak to działa

System stałego zasilania działają na zasadzie naczyń połączonych: butle z tuszem, znajdujące się na stole obok drukarki, są połączone rurkami z drukującymi elementami wewnątrz urządzenia. Podczas druku atrament jest podawany do środka przez specjalne wielokanałowe rurki. Dodatkowo użytkownik jest w stanie kontrolować poziom tuszu w zewnętrznych pojemnikach i uzupełnić go w razie potrzeby nie przerywając pracy.

 

Wygląd

Zestaw CISS do Epson 785 składa się z 6 przeźroczystych poliwęglanowych zbiorników na tusze odpowiednich kolorów, 6 kartridżów niewymiennych (odpowiedników oryginalnych wkładów), które są instalowane wewnątrz drukarki, silikonowych przewodów łączących i podających atrament, chipów resetujących oraz odpowiednich mocowań.

 

Zalety

CISS dla drukarki Epson 785 oszczędza Państwa pieniądze i czas. Z jednej butelki z atramentem można wydrukować nawet kilkaset stron więcej, niż jednego oryginalnego wkładu. A cena tuszu od Inksystem przyjemnie zaskoczy każdego. Do tego, potrzebne kolory tuszu oraz niezbędne dla urządzenia akcesoria zawsze są dostępne w sklepie internetowym w Warszawie z możliwością dostawy do innych miast.

 

Nasi konsultanci odpowiedzią na wszystkie Państwa pytania.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus Photo 785

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus Photo 785
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj