( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo 780

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Drukarka Epson Stylus Photo 780 jest to idealne urządzenie dla tych, którzy lubią nie tylko robić zdjęcia, ale także ich drukować, a następnie umieszczać w rodzinnym albumie. Niestety cena oryginalnego atramentu jest dość wysoka.

 

Wyprodukowany w Korei Południowej CISS do Epson 780 pozwala radykalnie obniżyć koszty eksploatacji, nie wpływając przy tym na jakość druku.

 

Jak to działa

Każdy System stałego zasilania działa na prostej zasadzie naczyń połączonych. Cały proces jest sterowany elektronicznymi chipami samo resetującym, które zainstalowane są bezpośrednio na wiecznych wkładach CISS. Kartridże umieszczane są do środka urządzenia na miejsce oryginalnych wymiennych naboi. W miarę zużycia atramentu, wkłady automatycznie są uzupełniane w tusz (nawet w trakcie druku) który znajduje się w zewnętrznych pojemnikach. Płyn jest podawany pod ciśnieniem przez silikonowe rurki.

 

Wygląd

CISS składa się z przeźroczystych zbiorników na tusz, wykonanych z trwałego poliwęglanu i połączonych w jeden niewielki blok; pasma elastycznych przewodów, podających tusz; wkładów wielokrotnego napełnienia, zamieniających oryginalne kartridże S020093, S020110.

 

Zalety

Stosując CISS w domowej lub biurowej drukarce użytkownicy znacznie zmniejszają koszty wydruku. Ponieważ jedna buteleczka z atramentem, którą o każdej porze można nabyć w sklepie Inksystem w Warszawie oraz innych miastach z możliwością dostawy, jest kilka razy tańsza od jednorazowych oryginalnych wkładów.

Ponadto po zainstalowaniu systemu CISS uzupełniać pojemniki z tuszem można nie wstrzymując pracy, ani nie otwierając drukarki. Taki sposób eksploatacji zwiększa żywotność głowicy drukującej.

 

 

CISS - więcej wydruków za mniejszą cenę

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus Photo 780

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus Photo 780
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj