( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Office B30

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Posiadasz drukarkę Epson B30, jesteś zadowolony z jej pracy, jednak każdy nowy zakup wkładu z atramentem sprawia, że powracasz do pytania, jak zaoszczędzić lub zmniejszyć kosztu druku? System stałego zasilania atramentem CISS jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 

Jak to działa

W systemie CISS atrament jest podawany do wnętrza drukarki ze zbiorników znajdujących się na zewnątrz do kartridżów za pośrednictwem silikonowych przewodów wielokanałowych. Ilość zewnętrznych zbiorników równa się ilości kolorów w drukarce i zainstalowanych wiecznych wkładów. Dostarczanie tuszu odbywa się w sposób nieprzerywalny, w ten sposób drukarka jest zabezpieczana przed zapowietrzeniem, a praca nie jest wstrzymywana ani na chwilę.

 

Wygląd

Wyprodukowany w Korei Południowej zestaw CISS do Epson B30 jest prostym i niewielkim urządzeniem, składającym się z 4 poliwęglanowych pojemników na tusz, wkładów wielokrotnego napełnienia, które odpowiadają oryginalnym kartridżom T0711H, T1002-T1004, zwoju miękkich przewodów, mocowań i akcesoriów do uzupełniania atramentu.

 

Zalety

- szybka, prosta instalacja;

- wysoka jakość druku niezależnie od poziomu tuszu w pojemnikach;

- dostępność niezbędnych dla urządzenia akcesoriów w sklepie Inksystem w Warszawie z możliwością dostawy do innych miast;

- obniżenie kosztów druku

- przedłużenie żywotności mechanizmu drukującego.

 

CISS - kompleksowe rozwiązanie dla twojej drukarki.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus Office B30

5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus Office B30
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj