( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus S20

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Bez względu na to, gdzie są używane: w domu, w biurze, punkcie ksero lub fotolabir, systemy CISS to niewątpliwie najlepszy sposób na obniżenie kosztu druku nawet kilkakrotnie. Przy instalacji systemu nie ucierpi jakość odbitek, ani stan samej drukarki.

 

Jak to działa

Pojemniki z atramentem są umieszczana na jednej płaszczyźnie z drukarką, najlepiej tuż obok. Do urządzenia instalowane są identyczne oryginalnym kartridże wielokrotnego użytku. Całość jest połączona systemem silikonowych przewodów, przez które podawany jest atrament z zewnętrznych butli do wewnętrznego systemu drukującego.

 

Wygląd

W sklad zestawu CISS do Epson S20 wchodzą chipy elektroniczne z przyciskiem resetującym wkład, dodatkowo silikonowe przewody łączące i podające tusz, 4 zewnętrznych pojemnika na atrament, wykonanych z wysokojakościowego poliwęglanu, 4 analoga oryginalnych kartridży T0891-T0894, a także zestaw mocowań i akcesoriów oraz instrukcja.

 

Zalety

 

  • łatwy montaż systemu, a następnie wygoda eksploatacji. Możliwość uzupełnianie atramentu bez wstrzymywania druku oraz otwierania urządzenia;
  • wysoka jakość druku przy stosowaniu tuszy od firmy Insksystem, dostępnych w Warszawie oraz innych miastach. Dodatwkowy atut - dostawa;
  • wysoka wydajność jednej butelki z atramentem;
  • obniżenie kosztu wydruku jednej strony.

 

Zamów teraz.

Ilość kolorów w CISS do Epson S20*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson S20:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson S20. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj