( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo TX700W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Epson Stylus Photo TX700W jest to jedna z najlepszych drukarek na rynku. Trudno znaleźć w tym urządzeniu jakieś wady. Niestety, po pewnym czasie eksploatacji urządzenia staje się jasne, że oryginalne wkłady z tuszem znacznie powiększają kosztu wydruku jednego zdjęcia lub dokumentu. Aby usunąć ten problem, został opracowany System stałego zasilania atramentem.

 

Jak to działa

Urządzenie działa na zasadzie naczyń połączonych: jedna część systemu - specjalistyczne niewymienne kartridże - instalowane są do drukarki, a druga część - pojemne butle z atramentem różnego koloru - znajdują się obok drukarki na blacie stołu. Całość jest połączona systemem silikonowych rurek, podających tusz z zewnętrznej części do środka drukarki. Dodatkowo każdy wkład jest zaopatrzony s resetujące chipy.

 

Wygląd

Komplet CISS do Epson TX700W składa się z 6 pojemnych poliwęglanowych zbiorników na tusz odpowiednich kolorów; kartridżów (odpowiedników oryginalnych T0821-T0826), które są instalowane wewnątrz drukarki, silikonowych przewodów łączących oraz podających atrament, chipów resetujących, a także zestawu mocowań.

 

Zalety

System stałego zasilania pozwala na obcięcie kosztów druku atramentowego. Zasilanie drukarki odbywa się w nieskomplikowany, czysty sposób za pomocą płynu w butlach, który jest znacznie tańszy nawet od jednorazowych oryginalnych zamienników. Na dodatek, tusz jest zawsze dostępny w sklepie internetowym Inksystem w Warszawie z możliwością dostawy do innych miast.

 

Zamów CISS i zapomnij o drogich, niewydajnych wkładach.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo TX700W*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo TX700W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo TX700W. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj