( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo TX650

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Trudno jest znaleźć użytkownika jakiegokolwiek sprzętu biurowego, który nie szukał by sposobu zaoszczędzić i obniżyć koszty eksploatacji. Szczególnie problem nurtuje tych, którzy codziennie drukują ogromną ilość zdjęć, grafiki, prezentacji lub dokumentów. Aby zmniejszyć koszty użycia drukarki atramentowej i przy tym pozostawić jakość wydruków na najwyższym poziomie, został opracowany System stałego zasilania atramentem.

 

Jak to działa

System stałego zasilania jest to urządzenie-przystawka do drukarki. Montaż CISS zapewnia nieprzerywalne zasilanie kartridżów, a następnie głowicy drukującej, w atrament bezpośrednio z bloku pojemników umieszczonego obok drukarki. Poziom tuszu w drukarce jest kontrolowany przez chipy resetujące.

 

Wygląd

CISS do Epson TX650 nie jest zbyt skomplikowane. Składa się z bloku 6 poliwęglanowych pojemników na tusz, silikonowego zwoju rurek łączących oraz 6 wkładów do drukarki, zamienników oryginalnych T0821, T0822, T0823, T0824, T0825, T0826. Do tego w zestawie są niezbędne akcesoria, mocowania i instrukcja obsługi.

 

Zalety

Urządzenie posiada następujące atuty:

- ekonomia. Jedna butelka z atramentem, sprzedawanym w sklepie INSKYSTEM w Warszawie z możliwością dostawy do innych miast, jest kilkadziesiąt razy większa pojemnośćiowo od oryginalnych wkładów;

- łatwość i bezpieczeństwo użycia;

- uzupełniać tusz można nie przerywając pracy drukarki.

 

 

CISS - kompleksowe rozwiązanie dla taniego drukowania.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo TX650*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo TX650:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo TX650. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj