CISS EPSON STYLUS PHOTO T50

Nowość CISS EPSON STYLUS PHOTO T50

Opinie klientów: (0)

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Nawet Ci, którzy są zadowoleni ze swojej domowej drukarki, dość często narzekają na koszty jej eksploatacji, a co za tym idzie starają się drukować zdjęcia bądź inne niezbędne dokumenty tylko w razie nagłej potrzeby. Jest jednak sposób, aby zaoszczędzić pieniądze i drukować wiele, nie tracąc na jakości odbitek.

 

Jak to działa

System stałego zasilania atramentem jest to dodatkowe urządzenie, podłączane do drukarki w sposób mechaniczny. W pracy urządzenia została wykorzystana zasada naczyń połączonych: jedno jest ustanawiane obok drukarki, a drugie instaluje się wewnątrz niej. Obie części połączone są socjalistycznymi silikonowymi przewodami, podającymi atrament z pojemników zewnętrznych do systemu drukującego.

 

Wygląd

CISS do Epson T50 jest to blok z 6 przeźroczystych, poliwęglanowych zewnętrznych zbiorników na atrament, 6 wkładów-zamienników z chipami resetującymi, zwój przewodów łączących, instrukcję instalacji oraz niezbędne akcesoria.

 

Zalety

Do najważniejszych atutów urządzenia zaliczyć można wydajność oraz redukcje kosztów druku. Z jednego napełnienia bloku pojemników sposób wydrukować kilkaset razy więcej stron, niż z jednego zestawu oryginalnych wkładów. Dodatkowo niezbędny atrament można zamówić o każdej porze w sklepie Inksystem w Warszawie.

Kolejnym plusem systemu jest łatwa i bezpieczna obsługa, z którą poradzi sobie nawet nastolatek.

 

 

CISS to wysoka jakość wydruku w niskiej cenie!

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo T50*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo T50:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo T50. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj