( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo RX620

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Jak drukować dobre, wyraźne zdjęcia oraz elementy graficzne, robić to często, a przy tym nie przepłacać, kupując oryginalne wkłady atramentowe od znanych producentów? Proponujemy idealne rozwiązanie problemu - System stałego zasilania atramentem (CISS).

 

Jak to działa

Tylko pozornie system wydaje się być czymś skomplikowanym. W rzeczywistości jest to proste urządzenie, działający na zasadzie naczyń połączonych. Zbiorniki na tusz, ustawiane obok drukarki na stole, oraz kartridże, umieszczane wewnątrz, połączone są elastycznymi przewodami, przez które jest podawany atrament. Każdy element urządzenia jest wykonany z trwałego, szczelnego i odpornego materiału.

 

Wygląd

CISS do Epson RX620 składa się z sześciu pojemników na atrament, każdy z osobną nakrętką u góry, kartridżów, identycznym oryginalnym wkładom (6 szt.), silikonowych przewodów podających tusz oraz niezbędnych akcesoriów, chipów samo resetujących, instrukcji i mocowań.

 

Zalety

- oszczędność czasu i pieniędzy. Jest to możliwe dzięki niedrogim tuszom, nie ustępującym jakościowo oryginalnym. Atrament potrzebnego koloru zawsze jest dostępny w sklepie INSKYSTEM w Warszawie z opcją dostawy do każdego miasta w kraju;

- bezpieczeństwo pracy. Uzupełniając atrament w zewnętrznych pojemnikach, nie ma potrzeby otwierać drukarkę i wyjmować zużyte wkłady.

 

CISS to zaoszczędzone pieniądze, a także czas.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo RX620*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo RX620:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo RX620. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj