( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo RX615

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Posiadasz urządzenie wielofunkcyjne lub zwykłą drukarkę, ale nie chcesz przepłacać kilkakrotnie za mało wydajne i kosztowne wkłady atramentowe od producenta? Jest na to sposób - system stałego zasilania atramentem od Inksystem.

 

Jak to działa

System CISS jest prostym urządzeniem, działającym na zasadzie naczyń połączonych. Instalując go nie ma potrzeby zaopatrywać się w drogie oprogramowanie. Wystarczy umieścić blok kartridżów wewnątrz drukarki, a na zewnątrz urządzenia postawić butle z atramentem. Podczas pracy tusz będzie podawany pod ciśnieniem z pojemników zewnętrznych do mechanizmu drukującego.

 

Wygląd

CISS do Epson RX615 jest to prosty zestaw niezbędnego sprzętu: sześć pojemników na tusz, wykonanych z poliwęglanu, tyleż wkładów, umieszczanych następnie w drukarce, silikonowe przewody, rurki i mocowania, a także niezbędne akcesoria.

 

Zalety

Do walorów systemu należą:

- wydajność, dostępność. Jednej butli tuszu, zakupionego w sklepie INSKYSTEM z dostawą do każdego miasta w Polsce, starcza na znacznie dłuższy okres czasu;

- łatwość uzupełniania tuszu. Już nie musisz wstrzymywać pracy i wyciągać wkłady, wystarczy odkręcić korek na butli i dolać płyn do środka.

 

Raz płacisz za system, a następnie kupujesz wyłącznie tusz w naprawdę dobrej cenie.

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo RX615*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo RX615:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo RX615. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj