( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo RX520

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Dużo drukujesz i korzystasz z urządzenia Epson Stylus Photo RX520? Chciałbyś obniżyć koszty jednego zdjęcia tak, aby nie ucierpiała jakość wydruku? A dodatkowo znikła potrzeba szukania oryginalnych wkładów we wszystkich dostępnych sklepach w mieście? Jest na to sposób - system stałego zasilania atramentem, dostępny w sklepie INKSYSTEM w Warszawie z dostawą do wszystkich miast w Polsce.

 

Jak to działa

Dobrze znana zasada naczyń połączonych została wykorzystana przy konstrukcji sytemu. Pojemniki z atramentem są umieszczana na jednej płaszczyźnie z drukarką, najlepiej tuż obok. Do urządzenia instalowane są kartridże, identyczne oryginalnym. Całość jest połączone systemem silikonowych rurek, przez które podawany jest atrament z zewnętrznych butli do wewnętrznego systemu drukującego.

 

Wygląd

W komplecie, wyprodukowanym w Korei Południowej, CISS do Epson Stylus Photo RX520 idzie 4 połączonych ze sobą zbiornika na atrament odpowiednich kolorów, czterech wkładów do drukarki, odpowiadających oryginalnym T0481-T0486, chipy resetujące, silikonowe rurki oraz niezbędne akcesoria.

 

Zalety

Do zalet systemu zaliczyć można zewnętrzne pojemniki na tusz, wyposażone są w górne otwory, które umożliwiają bezproblemowe uzupełnienie atramentu nawet w trakcie pracy drukarki. Na dodatek jednego pojemnika z płynem od Inksystem starcza na długi okres czasu oraz niezliczoną ilość wydrukowanych zdjęć idealnej jakości.

 

Zamów i zacznij oszczędzać.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo RX520*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo RX520:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo RX520. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj