( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo RX500

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Idąc za ciosem i myśląc o swoich klientach, firma Inksystem opracowała specjalny system, pozwalający znacznie obniżyć koszty druku zdjęci i dokumentów, a także zaoszczędzić czas użytkowników wielu urządzeń drukujących.

 

Jak to działa

Stwórcy systemu stałego zasilania atramentem wykorzystali zasadę naczyń połączonych: butle z tuszem są umieszczane obok drukarki na jednym poziomie, a specjalne kartridże, odpowiadające wkładom od producenta, instalowane są wewnątrz urządzenia. Jedno z drugim jest połączone specjalistycznymi silikonowymi rurkami, przez które podawany jest atrament do wkładów, a następnie do głowicy drukującej.

 

Wygląd

W zestawie urządzenia CISS do Epson RX500 znajduje się sześć połączonych ze sobą zbiorników na tusz, wykonanych ze znacznie trwalszego od plastiku poliwęglanu, wkłady do drukarki, chipy z przyciskiem do resetowania, silikonowe rurki podające oraz zestaw niezbędnych mocowań i strzykawka do uzupełniania tuszu w butlach.

 

Zalety

Do atutów systemu CISS zaliczyć można:

  • uzupełnienie butli z atramentem jest prostą i czystą czynnością;
  • używając CISS usunięcie i wymiana wewnętrznych kartridżów nie jest potrzebne, przez to system jest uważany za urządzenie przyjazne środowisku;
  • tuszu starcza na długi okres czasu i wiele wydrukowanych stron, dodatkowo zawsze jest on dostępny sklepie Instynktem z dostawą do każdego miasta w kraju, od Zakopanego go Gdańska.

 

 

Zamów teraz i drukuj taniej!

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo RX500*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo RX500:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo RX500. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj