( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo RX420

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

>

Pytanie jak maksymalnie zredukować koszty wydruku jest aktualne dla większości osób korzystających z drukarek atramentowych. Oryginalne wkłady mało tego, że są dość kosztowne, to na dodatek często trudno je znaleźć w sklepie. Jest jednak na to rozwiązane - System stałego zasilania atramentem od INSKYSTEM.

 

Jak to działa

System stałego zasilania cz CISS działa na zasadzie naczyń połączonych: butle z tuszem, znajdujące się obok drukarki, są połączone rurkami z drukującymi elementami wewnątrz urządzenia. Podczas pracy atrament jest podawany do środka urządzenia drukującego pod ciśnieniem. Dodatkowo użytkownik jest w stanie kontrolować poziom tuszu w zewnętrznych pojemnikach i uzupełnić go w razie potrzeby

 

Wygląd

Komplet CISS do Epson RX420 składa się z 4 pojemnych poliwęglanowych zbiorników na tusze odpowiednich kolorów, kartridżów (odpowiedników oryginalnych T551-T554), które są instalowane wewnątrz drukarki, silikonowych przewodów łączących i podających atrament, chipów resetujących oraz odpowiednich mocowań.

 

Zalety

Dowolny zbiornik systemu zawsze jest większy objętościowo od oryginalnego wkładu od producenta. Zatem z jednego napełnienia można wydrukować kilkadziesiąt razy więcej odbitek. Cena tuszu, dostępnego w sklepach INSTYSTEM z dostawą we wszystkie miasta Polski, jest znacznie mniejsza od oryginalnych, a więc jedna strona wydruku będzie kosztowała znacznie mniej. Jakość wydruku jednak się nie zmieni.

 

Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo RX420*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo RX420:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo RX420. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj