( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo R800

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

System stałego zasilania atramentem to niezawodny sposób na to, aby za tę samą cenę zrobić nawet kilkadzięsiąt razy więcej wydruków wspaniałaej jakości, zaoszczędzić pieniądze oraz czas. Instalując CISS można zapomnieć o długich poszukiwaniach oryginalnych wkładów, ponieważ wszystkie niezbędne komponenty oraz napełnienia zawsze są dostępne w sklepi INSKYSTEM z dostawą we wszystkie miasta kraju

 

Jak to działa

Kartridże CISS do Epson Stylus Photo R800 instalowane są drukarkę, a z pojemników, umieszczonych na zewnątrz podawany jest tusz. W taki sposób tusz jest podawany nieustanie, a przeźroczyste pojemniki pozwalają śledzić ilość pozostałego atramentu i w razie potrzeby dolać płyn nawet nie wstrzymując druk.

 

Wygląd

System CISS to proste i nieskomplikowane urządzenie, składające się z kartridżów, identycznym oryginalnym (T0540-T0544, T0547-T0549), elastycznych silikonowych przewodów podających tusz oraz łączących kartridże z ośmioma poliwęglanowymi zbiornikami, ustawianymi na zewnątrz przy drukarce. Warto zauważyć, że materiał, z którego jest stworzony system jest znacznie trwalszy niż zwykły plastik.

 

Zalety

Dla tych, którzy codziennie drukują dużą ilość dokumentów, obrazków bądź prezentacji największą zaletą urządzenia jest jego wydajność. Z jednego napełnienia butelki można zrobić nawet kilkaset stron dobrej jakości dokumentów. Dzięki temu, że butle CISS są dość pojemne tusz nie kończy się przez długi czasu. Dodatkową zaletą jest łatwość uzupełniania tuszu. Wystarczy jedynie odkręcić korek i dolać płyn.

 

Zamów teraz!

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo R800*:

8

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo R800:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo R800. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj