( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo R390

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Jak często przez zakupem nowej drukarki zastanawiasz się nie tylko nad danymi technicznymi urządzenia, ale sprawdzasz także dostępność oraz cenę atramentu? Istnieje sposób, aby znacznie obniżyć kosztu druku, zapomnieć o poszukiwaniu tuszu, a także nie zastanawiać się nad ceną nowego wkładu.

 

Jak to działa

Opracowany przez naukowców System stałego zasilania atramentem został stworzy jako dodatkowe urządzenie, działające jako przystawka do drukarki atramentowej. CISS jest połączone z głowicą drukującą silikonowymi rurkami, przez które jest podawany tusz, znajdujący się w zewnętrznych butlach.

 

Wygląd

CISS do Epson R390 to sześć poliwęglanowych pojemników na tusz, połączonych parami, sześć wkładów do drukarki (odpowiedników oryginalnych kartridżów T0821-T0826) oraz zestaw silikonowych podających tusz przewodów i łączących zewnętrzną część z wewnętrzną.

 

Zalety

Oprócz oczywistej

Zalety

- obniżenie kosztów - systemy CISS zaoszczędzają czas, ponieważ z jednej butli tuszu można wydrukować kilkadziesiąt razy więcej odbitek idealnej jakości. Dodatkowo wszystkie niezbędne kolory są dostępne w sklepie INSKYSTEM z dostawą w dowolne miasto w kraju, od Białegostoku do Zielonej Góry.

Także CISS jest przyjazne środowisku: brak jednorazowych wkładów - mniej śmieci.

 

Zamów teraz i zacznij oszczędzać!

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo R390*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo R390:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo R390. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj