( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo R360

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

">Prawdopodobnie co drugi właściciel drukarki atramentowej zastanawiał się nad tym, w jaki sposób można by było zmniejszyć koszty druku. Szczególnie pytanie to ciekawi tych, którzy codziennie korzystają z urządzenia i drukują duże ilości dokumentów oraz kolorowych prezentacji.

 

Jak to działa

System stałego zasilania, czyli CISS, pozwala na ograniczenie kosztów jednego wydruku poprzez możliwość zasilania drukarki za pomocą atramentu w butlach, który jest znacznie tańszy nie tylko od oryginalnego tuszu, ale nawet od zamienników jednorazowych. Urządzenie CISS jest umieszczane zazwyczaj obok drukarki i podłączane do głowicy drukującej za pomocą sieci elektrycznych przewodów.

 

Wygląd

Zestaw CISS do Epson R360 składa się 6 specjalistycznych pojemników - analogów oryginalnych kartridżów T0821-T0826, chipów elektronicznych z przyciskiem resetującym. A także silikonowych przewodów wielokanałowe, zewnętrznych pojemników na tusz (6x100ml), odpowiedniego zestawu mocowań.

 

Zalety

Największym plusem systemu jest jego wydajność, która pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Z jednej butli atramentu można wydrukować nawet kilkaset stron więcej niż z jednego oryginalnego wkładu. Także używając CISS nie ma potrzeby szukać oryginalnych wkładów przez kilka dni, ponieważ tusz jest zawsze dostępny w sklepie INSKYSTEM w Warszawie. Istnieje możliwość dostawy zamówionych produktów.

 

Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo R360*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo R360:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo R360. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj