( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo R320

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Drukujesz dużą ilość zdjęć, obrazków, dokumentów lub prezentacji za pomocą drukarki atramentowej? Koszty jednej strony są za wysokie? Jest na to sprawdzony sposób - CISS, który na pewno zredukuje wydatki.

 

Jak to działa

System stałego zasilania atramentem działa na zasadzie dodatkowego sprzętu. Pojemnik z atramentem, stojący obok drukarki, oraz kartridże są połączone elektrycznymi przewodami, które dostarczają tusz z zewnątrz do naboi, a następnie do głowicy wewnątrz drukarki. Urządzenie ma szczelną konstrukcję i jest w całości hermetyczne.

 

Wygląd

Pełny komplet CISS do Epson R320 składa się z sześciu poliwęglanowych pojemników na atrament, silikonowego przewodu wielokanałowego oraz kartridżów z chipami samorejestrującymi. Do tego w zestawie są niezbędne mocowania i akcesoria.

 

Zalety

Najważniejszą zaletą CISS jest znaczne obniżenie kosztów. Zbiorniki systemu mają większą pojemność od oryginalnych kartridżów, a więc, można wykonać kilkadziesiąt razy więcej wydruków z jednej butli atramentu. Dodatkowo CISS napełniane jest zawsze dostępnym w Warszawie innych miastach Polski tuszem od INKSYSTEM, wykonanym w Korei Południowej. Sprawia to, że w sytuacji, kiedy w jednym ze zbiorników skończy się atrament, nie ma potrzeby wstrzymywać pracę, szukać przez kilka godzin, a nawet dni w sklepach odpowiedniego wkładu, a następnie go ręcznie wymieniać. Wystarczy tylko uzupełnić tusz w zewnętrznym pojemniczku. Jak widać, dzięki urządzeniu CISS można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, lecz także czas.

 

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo R320*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo R320:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo R320. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj