( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo R300

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

jak pracuje ta do caego sie nadaje?

Urzadzenia stalego zasilania atramentem, rozliczone do 6-kolorowej drukarki Epso

n Stylus Photo-r300, umie zaoszczedzac nie tylko tusze, przy druku Waszej drukarki, a i pienedzy!

Tutaj zaliczony atrament fotograficczny, z pomoca ktorego, drukarke moze wydrukoac dla Was dlugoterminowe dokumenty z rysunkami, broszury ta swietniw jaskrawe zdiejcia. Robota nowego urzadzenia sie przyda do malych firm fotograficznych, fotografow, do biura z wielkimy objednosciamy tekstowych dokumentow, ta do domu.

Wyglad

Dyzajn systemu jest bardzo prosty. Tworzywo korpusu-poliweglan, rurek-silikon. Ona sie sklada z 2 korpuse:1-wiekszy korpus s tusze, 2-mnieszy korpus jest z kartridze samorezetowanymi i przyjednanymi do duzego korpusa rurkami/

Przewagi

Mocny korpus systemu unika uszkodzen. Wiecznie kartridze mozna napelniac po kilka set razy! Tutaj Panstwu mozna kupic odrazu napelnete tuszami urzadzenia ta otrzymac do niego kupon na 10%! Dla druku tylko tekstowych dokumentow mozna kupic czarne tusze na 100ml, ktore zmoze wydrukowac ponad 4600 dokumentow formatu A4! A dla druku bez przerw Panstwo zmoze wybrac specialny zestaw atramentow na 6 kolory po 1000ml kazdy! Do cenu systemu nie wchodzi wartosc tuszu! Dostawa sa gratis przy zakupu towaru ponad 200 zl! Razem z systemem przy zakupu mozna dostac: gwarancije na 2 lata, probne zdijcie, sertyfikat na bezplatna instalacije, wideo-instruktaz ta zestaw naprawczy! Dostawe mozna zamowic nie tylko w Warszawie, a po innych miastach i regionach! Mozemy przyjonc krotkostrokowe porzyczenia!

Wiec, czekamy na Wasz telephon do naszego sklepu internetowego CISS Inksystem i nasze eksperci pomoga wam z wszysckimy pytaniamy!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo R300*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo R300:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo R300. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj