( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo R295

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje system?

Wogulie nowe podejcie do dyzajnu CISS don 6-kolorowej Epson Stylus Photo-r295, z pomaca ktorego dana system latwie sie instaluje w drukarke , moze nadrukowac dokumenty lub zdiejcia wycokiego gatunku ta zaoszczedzic tusze ta Waszw pienedzy!

Do zestawu systemu zasilania atramentem do drukaki wchodzi atrament fotograficzny. On sie nadaje jak dla druku druku dokumentow tekstowych, tak i dla jaskrawych zdiejc i broszur. On moze sie przydac w prace bankow, wielkich firm, transportnych firm ta osbow, ktore pracuja w domu!

Wyglad

Dane uzadzenia jest producuwane z poliweglanu ta jego czesci-rurki-z-z elastycznego silikonu. Ten system sie skalda z 2 korpusow: 1- duzy korpus z tusze, 2-korpus z zamorezetowanymi kartrideze, zjednanymi z wiekszym korpusem silikonowymi rurkami.

Przewagi

Dla tych, kto zachce po instalaciji odrazu drukowac, sie przydaje odrazu napelneta tusze system z kuponem na 10% znizke! Dodatkowe tusze czarnego koloru na100ml tez mozna przydbac tutaj! Dla Panstwa, ktore chca druku bez przerw jest specislny zestaw ztramentow na 6 kolory po 1000 ml! Cena tusze nie wchodzi do zawartosci systemu! Dostawa sa gratis przy zakupu towaru ponad 200 zl! Panstwo kupie system razem z takym komplektem do niej: gwarancija na 2 lata; sertyfikatem na bezplatna instalacije; probnym zdiejciem; wideo-instruktazem ta zestawem naprawczym! Dostawa dzila nit tylko na terenie Warszawy, a po innych regionach ta miastach! Nie odmowimy sie i od szybkich porzyczen!

Czekamy na Was w naszem sklepie internetowy, gdzie nasze konsultancie zawsze Was prokonsultuja!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo R295*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo R295:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo R295. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj