( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo R230

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje system?

Dane urzadzenia pasuje do Waszej 6-kolorowej drukarki i pomaga jej drukowac zdijcia tadokumenty,ta zaoszczedzac na tusze!

Do roboty systemu bardzo dobrze pacuje atrament fotograficzny. Z jego pomoca drukarka zmoze drukowac dluzczy czas bez czestych napelnian tusze. Dany atrament drukuje dokumenty z ryzunkami, droszury ta jaskrawe dlugoterminowe zdiejcia. Nadaje sie do roboty dzienikarze, firm fotograficznych, bankow, ta sie moze przydac i w domu.

Wyglad

System jest zrobjona z z mocnego poliweglanu ta silikonu. Ona sie sklada z 2 czesci: 1-duzy pojemnik z tusze ta2-mnieszy pojemnik z kartridzami,ktory z pomoca samorezetujancy przyciskow zjednane z duzym oijemnikem rurkami z silikonu.

Przewagi

Tutaj mozna zamowic juz napelnieta tusze system ta otrzymac za niej kupon na 10% znizke! Tez Panstwo moze zamowic dodatowy atrament czarnego koloru dla druku tylko tekstowych dokumentow! Specialny zestaw ztramentow na 6 kolorow po 1000 ml kazdy, Panstwo moze zamowic dla druku bez przerw! Do cenu systemu nie wchodzi zawartosc tuszu! Dostawa sa gratis przy zakupu towaru na sume ponad 200 zl! Jesli Panstwo juz kupi urzadxenia, to moze w komplekcie do niego otrzymac gwarancije na 2 lata, sertyfikat na bezplatne instalacije, probne zdiejcie, zestaw naprawczy ta wideo-instrukcije! Dostawe mozna zamowic nie tylko na terenie Warszawy, a i po innych miastach ta regionach! Witaja sie szybki porzyczenia!

Nasze eksperci juz czekaja na Wasz kontakt na stronie sklepu internetowego i gotowe Was prokonsultowac po wszysckich pytaniach!

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo R230*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo R230:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo R230. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj