( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo R220

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje?

Nowoczestna system zasilania atramentem do Waszej drukarki, rozliczona na 6 kolorow i drukuje zdiejca ta dokumenty wysokej jakosci!

System pracuje z pomoca etramentu fotograficznego ta sie nadaje do druku tekstowych dokumentow, ta zdiejc. Moze pomoc w robocie malym firmam fotograficznym, dzienikarzam, bankam ta w domu.

Wyglad

Urzadzenia tworzywo ktorego z mocnego poliweglanu ta elastycznego silikonu, sie skalada z 2 korpusow:1-wiekszy korpua z tusze, 2-mnieszy korpus z kartridze, zjednanymi z wiekszym korpusem seilkonowymi rurkami.

Przewagi

Tutaj Panswo moze przydbac juz napelniete tusze system z kuponem na 10% znizke! Jesli trzeba drukowac tylko tekstowe dokumenty, to mozna zamowic dodatkowe tusze czarnego koloru! Dal druku bez przerw sie zamawia specialnyzestaw tusze na 6 kolorow po 1000ml! Jesli system jua jest zamowjane, to do niego mozna otrzymac: gwarancije na 2 lata, sertyfikat na bezplatna instalacije, wideo-isntruktaz, probne zdiejcie ta zestaw naprawczy! Dostawe mozna zamowic nie tylko na terenie Warszawy, a i po innych miastach ta regionach! Morzemy pryjonc krotkostrokowe porzyczenia!

Wiec, zapraszamy na strone sklaepu internetowego CISS Inksystem, gdzie nasze menadzery pracuja calodobowo dla Was!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo R220*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo R220:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo R220. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj