( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo R200

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

jak pracuje system ta do czego sie nadaje?

System zasilania atramentem nowego pokolenia pacuje Waszej do 6-kolorowej drukarki i pomaga jej wydrokowac cudownie dokumenty ta zaoszedzic tusze i peiniedzy!

Do roboty z danym urzadzeniam zalecony atrament fotograficzny. On sie nadaje dla druku dokumentow z rysunkami, broszur ta jaskrawych zdiejc. Moze pomoc w prace malym firmam fotograficznym, biuram restawracejnym, moze sie korzystac w domu!

Wyglad

System ma 2 czesci: 10wiekszy korpus z tusze,2-mnieszy korpus z kartridze. Dane koepuse zjadane miedzy sobow silikonowymi rurkami. Korpuse produkuwane z mocnego poliweglanu.

Przewagi

System mozna kupic juz napelnjony tuszami ta dostac za to kupon na 10% znizke! Tez Panstwo moze zamowic dla druku tylko tekstowych dokumentow atrament czarnego koloru! Jezeli Panstwo zachce druku bez przerw, to moze zamowic specialny zestaw tusze na 6 kolorow po 1000 ml kazdy! tutaj do cenu systemu nie wchodzi zawartosc tuszu! Dostawa sa gratis przy zakupie towaru ponad 200 zl! Jesli Panstwo zamowie urzadzenia, to otrzyma do niego: gwarancije na 2 lata, sertyfikat na bezplatna instalacije, wideo-instruksyja, probne zdiejcie ta zestaw naprawczy! Doatawa aktualna nie tylko na terenie Warszawy, a i po innych miastach ta regionach! Witaja sie szykie kredyty!

Czekamy na Was na stronie naszego sklepu interntowego i eksperci gotowe zawsze pomoc Wam!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo R200*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo R200:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo R200. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj