( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo PX830FWD

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje system?

Nowoczestne urzadzenia mocnz wykorzystac do 6-kolorowej drukarki Epson Stylus Photo-px830fwd. Ona sie lekko instaluje ta pomaga wydrukowac zdiejcia ta dokumenty bardzo wysokej jakosci!

System zasilania taramentem do danej drukarki pracuje z pomoca atramentu fotograficznego, ktoey moze wydrukowac dokumenty z rysunkami, broszury ta jaskrawe zdiejcia. Rorbota danego urzadzienia nadaje sie dla fotografow, bankow, firm ktore maja sprawe z dokumetami tekstowymi formatu A4, pasuje i do kazdego domu.

Wyglad

System jest produkuwana z mocnego poliweglanu, a jej czesci-rurke-z elastycznego silikonu. Ona sie skalda z 2 czesci: 1- duzy pojemnik z tusze ta 2- pojemnik z kartridze, ktore sa zjednane z duzym pojemnikiem silikonowymi rurkami.

Przewagi

Tutaj mozna kupic napelnety system z kuponem na 10% znizke! Tez mozna zamowic dodatkowe tusze czarnego koloru! Jesli Panstwo chce druku bez przerw, to moze zamowic tusze na 6 kolorow po 1000ml kazdy! na naszej stronie zamawije sie dostawa gratis przy zakupie towaru ponad 200 zl! W cenu systemu nie wchodzi zawartosc tuszu! Jesli panstwo juz zamowie urzadzenia, to otrzyma do niego gwarancije na 2 lata, sertyfikat na bezplatna instalasije, probne zdiejcie, wideo-instruktaz ta komplekt naprawczy! Zamowjane towary sie dostawjaja nie tylko na terenie Warszawy, a i po innych regionach! Wiataja sie szybki kredyty!

Nasz calodobowy sklep internetowy CISS Inksystem czeka na Was, tutaj nasze konsultancie zawsze Wam pomoga!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo PX830FWD*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo PX830FWD:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo PX830FWD. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj