( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo PX700W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje system ta do czego sie nadaje?

Nowe podejcie do zasilania atramentem jest w CISS do Epson Stylus Photo-px700, ktore sie latwo do danej drukarki ta pomagma jej wydrokowac dokumenty ta zdiejcia wysokej jakosci!

Do roboty systemu zalecony atrament fotograficzny, z pomaca ktorego drukarka latwo drukuje dokumenty z rysunkami, broszury ta jaskrawe zdiejcia. System sie nadaje do pomocy w prace dzinikaze, malych firm fotograficznych ta dla osob, ktore pracuja w domu.

Wyglad

Tworzywo urzadzenia z mocnego poliweglanu ta elastycznego silikonu. System sie sklada z 2 czesci: 1- pojemnik z tusze, 2-pojemnik z chipamy, przycisnetymi do rezetowania. Dane korpuse sa zjednane silikonywymi rurkami.

Przewagi

Tutaj mozna kupic juz napelnetu tusze system i otrzymac kupon na 10% znizke! Tez mozna przydbac dodtkowy atrament fotograficzny czarnego kolory na 100 ml, tylko dla wydruku tekstowych dokumentow! kto zachce wydruk bez przerw, moze zamowic specialny zestaw tusze na 6 kolorow po 1000 ml! Dostawa sa gratis przy zakupu towaru ponad 200 zl! Do cenu systemu nie wchodzi zawartosc tusze! Dostawa dziala nie tylko na terenie Warszawy, a i po innych miastach ta regionach! Przy zakupie urzadzenia, Panstwo zmoze otrymac do niego: gwarancije na 2 lata, sertyfikat na bezplatna instalacije, probne zdijecie, zestaw naprawczy ta wideo-istruktaz! Przejmujemy i krotkostrokowe kredyty!

Zapraszamy Was na strone naszego calodobowego sklepu internetowego CISS Inksystem, gdzie nasze eksperci zawsze pomoga Wam z wyborem!

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo PX700W*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo PX700W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo PX700W. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj