( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo PX660

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje?

Nowoczestna urzadzenia zasilania atramentem do 6 kolorowej drukarki Epson Stylus Photo-px-660 latwo sie instaluje ta nadaje mozliwosc Waszej drukarce drukowaz dokumenty ta zdiejcia wysokej jakosci!

Urzadzenia pracuje na atramencie fotograficznym, na ktorym drukarka zmoze wydrukowac dokumenty z rysunkami, broszury ta swietnie zdiejcia. System sie nadaje dla pomocy w prace dzienikaze, malych firm fotograficznych, dla bankow ta dla osob, ta dla roboty w domu.

Wyglad

Korpus systemu stworzony z mocnego poliweglanu, a rurke z selikonu. Urzadzenia sie skada z 2 czesci: 1- dugy pojemnik z tusze ta 2- maly pojemnik z samorezetujancymi chipami, zjednanymi z dugym pojemnikoa z tusze silikonowymi rurkami.

Przewagi

Dane urzadzeni mozna kupis juz napelneta tusze i otrzymac za to kupon na 10% znizke! Tutaj mozna dodatkowo zamowic atrament czarnego koloru dla druku tylko dokumentow tekstowych! Kto chce drukowac bez przerw, dla tych jest specialny zestaw atramentow 6kolorowych po 1000 ml kazdy! Do cenu systemu nie wchodzi zawartosc tusze! dostawa sa gratis przy zakupu towaru na 200 zl! Dostawa dzila nie tylko na terenie Warszawy, a i po innych miastach ta regionach! Przy zakupie urzadzenia do jego komplektu mozna dostac gwarancije na 2 lata, sertyfikat na bezplatna instalacije, zestaw naprawczy, wideo-instruktaz ta probne zdiejcie! Witaja sie krotkostrokowe kredyty!

Wiec, jesli Wy wlasciciel drukarki Epson Stylus Photo-px-660, to zamawiacie u nas urzadzenia do nej w naszem sklepie, gdzie eksperci gotowe calodobowo Wam pomoc!

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo PX660*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo PX660:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo PX660. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj