( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo PX650

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje?

System zasilania atramentemnoaego pokolenia do 6 kolorowej drukarki Epson Stylus Photo px 650 bardzo dobrze sie instaluje w nej ta pozwala wydrukowac dokumenty ta zdiejcia wysokej jakosci!

Do systemu sie dodaja zestaw atramentu fotograficznego, ktory pomaga jej wydrukowac piekne zdiejcia , dokumenty z rysunkami ta jaskrawe broszury. Tylko jeden atrament czarnego koloru na 100 ml zdaten wydrukowac ponad 4600 dokumentow tekstowych. Robota danego urzadzenia sie nadaje do malych firm fotograficznych, do pomocy dzienikarzam ta do domu.

Wyglad

Tworzywo systemu z mocnego poliweglanu ta elastycznego silikonu. On ma 2 czesci: 1-duzy pojemnik z tusze ta 2-maly pojemnik z kartridzami. Ten 2 korpuse sa pojednane miedzy sobow rurkami z silikonu.

Przewagi

Urzadzenia mozna kupic jua nepelnjone tusze i otrzymac kupon na 10% znizke! Tez panstwo moze zamowic tylko jeden atrament czarnego koloru na 100 ml, dla druku tylko tekstowych dokumentow. jesli Panstwo zachce drukowac bez przerw, to moze zamowic specialny zestaw atramentow na 6 kolorow po 1000 ml kazdy! W zawartosc systemu nie wchodzi cena tusze! dostawa sa gratis przy zakupie towaru na 200 zl! Jesli Panstwo jua kupi system, to do jego komlektu bedzie wchodzic: gwarancija na 2 lata, sertyfikat na bezplatna instalacije, zestaw naprawczy, wideo-instrukcija ta probne zdiejcie! Dostawe mozna zamowic nie tylko na terenie Warszawy, a i po innych miastach ta regionach! Nie odmawjamy sie i od szybkich porzeczen!

Czekamy na Was na naszej stroni sklepu internetowego CISS Inksystem, gdzie nasze konsultancie zawsze pomoga Wam!

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo PX650*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo PX650:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo PX650. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj