CISS EPSON STYLUS PHOTO P50

Nowość CISS EPSON STYLUS PHOTO P50

Opinie klientów: (0)

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje ta do czego sie nadaje?

CISS do Epson Stylus Photo P 50 sie latwo instaluje do 6 kolorowej drukarki daje mozliwosc jej drukowac dokumenty ta zdiejcia wysokej jakosci!

System pracuje z pomoca zaleconego do jej zestawu atramentu fotograficznego. on pomaga drukarce drukowac jaskrawe zdiejcia, broszury ta dlugoterminowe dokumenty tekstowe. Robota danego systemu sie przyda do firm ktore maja sprawe z wielku ojetnosc roboty z tekstowymi dokumentwmi, dla dzienikarze, dla malych firm fotograficznych ta do Panstwa do domu.

Wyglad

Dane urzadzenia jest zrobjone z mocnego poliweglanu ta z elastycznego silikonu i ma 2 korpuse:1-wiekszy pojemnik z tusze ta 2-pojemnik z samorezetujancymi chipami. Ten 2 korpusa sa zjednane selikonowymi rurkami.

Przewagi

Panstwo moze przydbac jua napelnentu system tusze razem a kuponam na 10% znizke! Tez mozna zamowic atrament czarnego koloru na100ml dla druku tekstowych dokumentow! Dla druku bez przerw proponujemy specialny zestaw ztramentow fotogtaficznych na 6 kolorow po 1000ml kazdy! Do zawartosci urzadzenia nie wchodzi do cenu tusze! Dostaw towaru sa gratis przy zakupu na 200 zl! Dostawa dzial nie tylko na terenie Warszawy, a i po innych regionach ta miastach! W komplekcie do systemu mozna otrzymac: gwarancije na 2 lata, sertyfikat na bezplatna instalacije, wideo-instrukcaja, probne foto ta komplekt naprawczy! Witaja sie szybki kredyty!

Wiec, Zapraszamy Was do naszego slepu internetowego CISS Inksystem, gdzie nasze menadzery zawsze gotowe pomoc z wyborem towaru!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo P50*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo P50:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo P50. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj