( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo EX

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak pracuje system ta do czego sie nadaje?

Nowe podejcie w dyzajnie urzadzenia zasilania atramentem do 6 koloroej drukarki Epson Stylus Photo EX pozwala jej drukowac dlugoterminowe tekstowe dokumenty ta zdiejcia ta zaoszedzac na tusze!

Do roboty danego systemu zaliczony atrament fotograficzny. Z jego pomoca drkarak zmoze wydrukowac pieknie jaskrawe zdiejcia, dokumenty z rysunkami ta broszury.Tylko jeden atrament czarnego kolory na 100 ml zmoze wydrukowac ponad 4600 tekstowych dokumentow formatu A4! Taka system moze sie przydac w robocie duzych firm, bankow, do dzienikaze ta do Panstwa do domu.

Wyglad zewnetrzny

Dane urzadzenia jest zrobjone z mocnego poliwedlanu ta elastycznego silikonu. System ma 2 korpuse: 1-wielky pojemnik z tuse, 2-maly pojemnik z samorezatowanymi kartridzami. Ten 2 czesci sa pojednane miedzy sobow rurkami z silikonu.

Przewagi

Tutaj Panstwo zmoze przydbac napelnetu tusze system z kuponem na 10% znizke! Zamowic dodatkowe czarne tusze dla druku tekstowych dokumentow! Dla druku bez przerw mozna kupic specialny zestaw tusze na 6 kolorow po 1000 ml! W zawartosc tusze nie wchodzi w cenu systemu! Dostawa sa gratis przy zakupie towaru na 200 zl! Jesli Panstwo jua kupie system, to w komlekcie z nie otrzyma: gwarancije na 2 lata, sertyfikat na bezplatna instalacije, wideo-istruktaz, probne zdiejci ta zestaw naprawczy! Mozecie zamowic dostawe nie tylko na terenie Warszawy, a po innych miastach ta regionach! Witaja sie szybki porzyczenia!

Czekamy na wasz telefon, nasze ekspeci gotowe pomoc Wam z wszyskimi pytaniami!

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Photo EX*:

6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Photo EX:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson Photo EX. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj